Kodėl Laikysenos Korektorius naudingas?

Norėdami patobulinti savo laikyseną, be laikysenos korektoriaus, turėsite skirti daug laiko ir pastangų, atlikdami varginančius ir sunkiai įsimenamus pratimus.

Tai taipogi pareikalautų nuolatinių sąmoningų pastangų, nes jūs turite nuolat atkreipti dėmesį į savo kūno padėtį ir patys nuolatos stengtis išlaikyti savo laikyseną taisyklingą, o tai yra labai varginantis ir daug laiko, bei pastangų reikalaujantis procesas. 

Mūsų laikysenos korektorius "Perfect Posture Fix 2.0" leidžia greitai ir lengvai palaikyti stuburą tiesų, taip treniruojant jūsų raumenų atmintį, kol jūsų laikysena taps natūraliai taisyklinga, be jokių varginančių pratimų! 

Daugybė tyrimų rodo, kad prasta laikysena gali pabloginti nerimo ir depresijos simptomus.


Prasta laikysena gali sukelti didelę žalą jūsų sveikatai... Daugybė žmonių turi blogą laikyseną, dėl šiuolaikinių įpročių.. pavyzdžiui: visą dieną sėdėjimo prie kompiuterio, ar visą laiką žiūrint į telefoną.

Mūsų "Perfect Posture Fix 2.0" gali ne tik padėti pagerinti jūsų sveikatą ir išvaizdą, bet taip pat gali būti naudingas palaikant tinkamą nugaros formą treniruočių metu, taip išvengiant traumų.

1. Kaip laikysenos korektorius veikia?

Mūsų laikysenos koreguoklis eliminuoja visas klaidas, kurias daro žmonės turėdami netaisyklingą laikyseną, jis traukia pečius atgal, taip užfiksuodamas juos vietoje ir neleidžia "kūprintis", sulygindamas nugarą, kaklą, raktikaulius ir pečius.

Kai pečiai prilaikomi laikysenos korektoriaus petnešomis, jis neleidžia pečiams nusileisti - taip yra išlaikoma taisyklinga laikysena.

Nešiodami laikysenos korektorių keletą valandų kiekvieną dieną, keletą savaičių, jūsų kūnas pripras prie naujos, sveikos, taisyklingos laikysenos.

2. Dydžių išmatavimai

Krūtinės matavimai dažniausiai būna tikslesni, rinkitės korektorių pagal svorį, jei nežinote savo apimties ties krūtine.

Pasirinkite savo dydį vadovaudamiesi žemiau pateiktomis instrukcijomis:

Pagal apimtį ties krūtine:

Dydis cm
S 46-68cm
M 68-91cm
L 91-119cm
 XL 119-150cm
Arba pasirinkite dydį pagal savo svorį (jei nežinote savo juosmens apimties):
Dydis kg
S 20-40kg
M 40-60kg
L 60-90kg
 XL

90-110kg

3. Ar laikysenos koreguoklį lengva naudoti?

Taip, laikysenos korektorių nesunku devėti, tam nereikia jokios pagalbos ir jį galima nešioti po drabužiais.

4. Kiek laiko turėčiau nešioti laikysenos korektorių?

Net po kelių naudojimo valandų turėtumėte pajausti skirtumą. Turėtumėte jį dėvėti tol, kol naujoji laikysena taps patogi ir net nebejausite, kad esate su laikysenos korektoriumi. Dauguma klientų sėkmingai ištaiso savo laikyseną nešiodami jį bent 1–2 valandas per dieną.

Rekomenduojame laikysenos korektorių nešioti mažiausiai 14 dienų.

5. Taisyklingos laikysenos nauda

Gera laikysena atrodo patraukliau. Tai priduoda pasitikėjimo savimi, geros energijos ir netgi atrodysite lieknesnis(ė) ir aukštesnis(ė). Modeliai, garsios asmenybės, politikai žino taisyklingos laikysenos svarbą, todėl sunkiai būtų rasti žymų žmogų, kuris turi netaisyklingą laikyseną.

 

Mokslininkai nustatė, kad taisyklinga laikysena yra vienas iš svarbiausių patrauklumo bruožų. (straipsnis)

Taisyklinga laiksena ypač svarbi vyrams, ji simbolizuoja pasitikėjimą savimi. Net jeigu moterys ir nepastebi to, tačiau jas natūraliai traukia vyrai su taisyklinga laikysena. O svarbiausia, taisyklinga laikysena yra sveikatos ir geros savijautos bruožas.